top of page

Partnerzy

Partnerzy projektu realizowali wspólnie już wcześniej dwa projekty z PURWM Sztuka Mówi Jednym Językiem i Poszukiwacze Zaginionej Historii. Tym razem obie grupy projektowe postanowiły wspólnie zrealizować projekt o charakterze artystycznym,  kulturowym i interdyscyplinarnym Laboratorium Edukacji Artystycznej - LEA. Instytucją wnioskującą podobnie jak w latach ubiegłych jest Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej, który w tym projekcie  pełniła rolę koordynatora.

309041405_547391083948135_3629463342294664836_n.jpg

Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej (MOPT) jest prężnie działającą placówką wychowania pozaszkolnego, której organem prowadzącym jest Gmina Dąbrowa Górnicza. MOPT jest zrzeszony w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Placówek Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży (EAICY) oraz w Stowarzyszeniu Placówek Wychowania Pozaszkolnego. Placówka prowadzi edukację artystyczną w godzinach pozalekcyjnych. MOPT oferuje szeroki wachlarz zajęć artystycznych z dziedziny plastyki, teatru, muzyki i tańca, realizując zapotrzebowanie mocno zurbanizowanego środowiska.

Pałac Dzieci i Młodzieży w Równem

Pałac Dzieci i Młodzieży w Równem (Ukraina), to instytucja kulturalno - artystyczna zajmująca się edukacją artystyczną dzieci i młodzieży. W roku 2020 instytucja obchodziła swoje 80-lecie pracy edukacyjnej i twórczej. Pałac nie tylko może poszczycić się wieloletnią działalnością, ale również licznymi nagrodami i wyróżnieniami  w konkursach o charakterze artystycznym z takich dziedzin sztuki jak taniec, teatr.

pdm-1sepija-768x524.jpg
bottom of page